niedziela, 1 lutego 2015

Praktyczny i ładny zestaw kuchennyChciałabym Wam się dzisiaj pochwalić ładnym i praktycznym kompletem kuchennym firmy Majunto

Ten zestaw powinien pojawić się w każdej kuchni. Jest bardzo praktyczny, przydaje się podczas codziennych wyczynów kulinarnych. Wiele razy zdarzyło mi się złapać garnek lub blachę z ciastem zwykłą kuchenną ścierką, więc dobrze wiem, jak się kończą takie przygody. Podwójna rękawica i łapki pozwolą nam uniknąć bolesnych poparzeń. Komplet jest wykonany z tkaniny bawełnianej, a przed gorącem chroni włóknina poliestrowa.
Podwójna rękawica kuchenna o wymiarach 83 x 18cm jest przeznaczona do przenoszenia większych naczyń, gdy łapiemy je obiema rękami.
 
Łapki o wymiarach 20 x 20 cm idealnie sprawdzą się przy przenoszeniu mniejszych naczyń, gdy nie potrzebujemy siły obu rąk.
Ten zestaw to nie tylko praktyczny kuchenny gadżet. To również ozdoba kuchni. Starannie wykonane, pikowane, obszyte lamówką prezentują się elegancko i dodają szyku. 
W asortymencie Majunto znajdują się także inne wzory i kolory łapek kuchennych. Każdy może dopasować zestaw do kolorystyki swojej kuchni. 
Są wykonane z dużą starannością, to zakup na lata.


3 komentarze:

  1. Chyba zamówię mamie na urodziny, wiecznie jej brakuje łapek, a te podwójne są pomysłowe :)

    OdpowiedzUsuń